ZEOS

Ваша IP адреса: 3.85.245.126
Сьогодні: 18.10.2019
19:33
Україна, Київська область, 09200, м. Кагарлик, вул. Паркова, 8
тел. (04573) 5-18-62, e-mail: kagecol_1@ukr.net
Мапа сайту Контакти Головна

Міні чат

BB-Коди

Погода

Натисніть на картинку для збільшення

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Вік сайту

Реклама

Реклама

Авторизація

Календар новин

«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Наше опитування

Оцініть наш сайт


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0



Реклама

Реклама 123
СПЕЦІАЛІЗОВАНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ Відкрити категорію

БАРИШІВСЬКИЙ РАЙОН
  Баришівський навчально-виховний комплекс "Гімназія – середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Баришівської районної ради
  Бзівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад" Баришівської районної ради
  Волошинівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад" Баришівської районної ради
  Гостролуцький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад -дитячий садок"
  Дернівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дитячий садок»
  Лукашівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів–дошкільний навчальний заклад" Баришівської районної ради
  Навчально-виховний комплекс "Перемозький загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів–дошкільний навчальний заклад" Баришівської районної ради
  Недрянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів–дитячий садок" Баришівської районної ради
  Пилипчанський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів–дитячий садок" Баришівської районної ради
  Подільський навчально-виховний комплекс "Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів–дитячий садок" Баришівської районної ради
  Рудницький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"
  Сезенківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів–дошкільний навчальний заклад" Баришівської районної ради
  Селичівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів–дошкільний навчальний заклад" Баришівської районної ради
  Селищанський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів–дитячий садок" Баришівської районної ради
  Ярешківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів–дошкільний навчальний заклад" Баришівської районної ради

БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ РАЙОН
  Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості
  Дитячо-юнацька спортивна школа

БОГУСЛАВСЬКИЙ РАЙОН
  Богуславський районний Центр дитячої та юнацької творчості
  Богуславська дитячо-юнацька спортивна школа

БОРИСПІЛЬСЬКИЙ РАЙОН
  РБДЮТ

БОРОДЯНСЬКИЙ РАЙОН
  Центр дитячої та юнацької творчості
  Дитячо-юнацька спортивна школа

БРОВАРСЬКИЙ РАЙОН
  Будинок дитячої та юнацької творчості м.Бровари
  Броварський районний центр туризму

ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ РАЙОН
  Васильківський районний ЦДЮТ

ВИШГОРОДСЬКИЙ РАЙОН
  Вишгородська районна КДЮСШ
  Вишгородський районний центр художньої творчості дітей, юнацтва та молоді “Дивосвіт”
  Міський центр творчості «Джерело»
  Гурток сучасного танцю “Pas-de-danse”
  Міжшкільний навчально-виробничий комбінат

ВОЛОДАРСЬКИЙ РАЙОН
  Володарський районний центр творчості дітей та юнацтва 
  Дитячо-юнацька спортивна школа

ЗГУРІВСЬКИЙ РАЙОН
  БДЮТ Згурівського району

ІВАНКІВСЬКИЙ РАЙОН 
  Іванківський  Центр дитячої та юнацької творчості

КАГАРЛИЦЬКИЙ РАЙОН
  Кагарлицький районний центр дитячої та юнацької творчості
  Кагарлицький міжшкільний навчально-виробничий комбінат

КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН
  Києво-Святошинський Районний Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді
  Києво-Святошинський районний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс»
  Вишнівський центр творчості дітей та юнацтва
  Києво-Святошинська ДЮСШ
  Києво-Святошинський районний Центр творчості молоді "Оберіг"

МАКАРІВСЬКИЙ РАЙОН
  Центр творчості дітей та юнацтва імені Д.Туптала
  Дитяча-юнацька спортивна школа

МИРОНІВСЬКИЙ РАЙОН
  Центр дитячої та юнацької творчості 
  Дитячо-юнацька спортивна школа 

ОБУХІВСЬКИЙ РАЙОН
  Обухівський районний центр творчості дітей та юнацтва
  Районна учнівська Рада самоврядування Обухівщини (РУРСО)

ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ РАЙОН
  Переяслав – Хм. районний БДЮТ

ПОЛІСЬКИЙ РАЙОН

РОКИТНЯНСЬКИЙ РАЙОН
  Центр творчості дітей та юнацтва

СКВИРСЬКИЙ РАЙОН
  Сквирська дитячо-юнацька спортивна школа
  Сквирський РЦДЮТ

СТАВИЩЕНСЬКИЙ РАЙОН
  Ставищенський районний центр дитячої та юнацької творчості

ТАРАЩАНСЬКИЙ РАЙОН
  Таращанська  станція  юних  натуралістів
  Таращанський  ЦТДЮ  "Веселка"

ТЕТІЇВСЬКИЙ РАЙОН
  Тетіївський районний центр позашкільної освіти

ФАСТІВСЬКИЙ РАЙОН

ЯГОТИНСЬКИЙ РАЙОН
  Яготинський районний будинок дитячої та юнацької творчості Яготинської районної ради Київської області
  Яготинська дитячо-юнацька спортивна школа Яготинської районної ради Київської області

М. БІЛА ЦЕРКВА
  Інформаційний портал ЦТДЮ "Соняшник"
  Станція юних натуралістів
  Станція юних техніків
  Дитячо-юнацький фізкультурно-спортивний клуб
  Комунальний заклад Білоцерківської міської ради Дитячо-юнацька спортивна школа №1
  Комунальний заклад Білоцерківської міської ради Дитячо-юнацька спортивна школа №2

М. БЕРЕЗАНЬ
  Березанський центр дитячої та юнацької творчості «Надія»

М. БУЧА
  Бучанська дитяча юнацько-спортивна школа
  Бучанський центр позашкільної роботи

М. БОРИСПІЛЬ
  Бориспільський Будинок дитячої та юнацької творчості
  Бориспільський міський центр технічної творчості «Евріка»
  Бориспільський МНВК
  Бориспільський центр туризму та краєзнавства учнівської молоді
  Бориспільська дитячо-юнацька спортивна школа

М. БРОВАРИ
  Броварський будинок дитячої та юнацької творчості

М. ВАСИЛЬКІВ
  Васильківський міський Центр дитячої та юнацької творчості
  Васильківська міська СЮН
  Васильківська міська СЮТ  

М. ІРПІНЬ
  Центр творчості дітей та юнацтва
  Дитячо-юнацька спортивна школа
  ЕТЦ
  МНВК
  ЦТДЮ

М. ОБУХІВ
  ЦТДЮ

М. ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
  Будинок художньої творчості дітей, юнацтва та молоді
  Станція юних туристів
  Клуб юних моряків

М. РЖИЩІВ
  БДЮТ

М. СЛАВУТИЧ
  Славутицький Палац дитячої та юнацької творчості
  Дитячий будинок «Центр захисту дитини» 
  Славутицький центр професійного розвитку 

М. ФАСТІВ
  Фастівська станція юних натуралістів
  Фастівська станція юних техніків
  Фастівська школа народної майстерності
  Фастівський центр позашкільної роботи
  Відкрити категорію